TEPE-SAYFA
Ürünler Kurumsal Çözümler Referanslarımız Reklam Bize Ulaşın Basında Finnet Finnet Hakkında Site Haritası
Finnet Borsa Bilgi Servisi
BANNER-DONUSUMLU
ANAMENU-UST
Hisse seçiniz:
Endeks seçiniz:
ANAMENU-ALT
SOLMENU_ALT_01
SOLMENU_ALT_02
BIST 100 - Gösterge Analizleri
Fiyat ve 5 Gün Hareketli Ortalama

  En son 2 gün önce kısa vadeli hareketli ortalamasını aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi. Fiyat, hareketli ortalamanın altında seyrettiği için satış pozisyonunu koruyor.

5 ve 20 Gün Hareketli Ortalama

Son 3 gündür kısa dönemli hareketli ortalama, orta vadeli hareketli ortalamasına doğru düşerek güç kaybediyor. Kısa dönemli hareketli ortalama, orta dönem hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alım pozisyonunu koruyor.

20 ve 50 Gün Hareketli Ortalama

En son 79 gün önce kısa dönemli hareketli ortalama , orta vadeli hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi. Kısa dönemli hareketli ortalama, orta dönem hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alım pozisyonunu koruyor.

Commodity Channel Index (CCI)

 CCI , aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. En son 3 gün önce +100 seviyesini aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi.

Momentum

Momentum , aşırı alım ya da satım bölgesinde değil. En son 3 gün önce aşırı alım bölgesinden çıkarak olası bir sat sinyali verdi.

Relative Strength Index (RSI)

RSI , aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. En son 2 gün önce 70 seviyesini aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi.

MACD

MACD , hareketli ortalamasının altında olması sebebiyle satış pozisyonunu koruyor. En son 5 gün önce hareketli ortalamasını aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi.

Stochastics

Stokastik , aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. Hareketli ortalamasını aşağı yönde kesmiş olması , çok kesin olmasa da , kısa vadeli bir düşüş olasılığına işaret ediyor olabilir.

 
Fiyat ve Gösterge Grafikleri
 
Finnet 2000'e abone olarak tüm verilere ulaşabilirsiniz.
Abone olmak için buraya tıklayınız
TABLO-ALT
SAYFA-ALT

FINNET Elektronik Yayıncılık Data İletişim San.Tic.Ltd.Şti. © 2001 Bütün hakları saklıdır.
Bu siteyi ziyaret etmekle Telif Hakları ve Çekinceler sayfasında yazılanları kabul etmiş sayılmaktasınız.
Sorularınız için : finnet@finnet.gen.tr

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
SAG_01
SAG_02
SAG_03
SAG_04
SAG_05
SAG_06
SAG_07
SAG_08
SAG_09
SAYFA-ENALT