TEPE-SAYFA
Ürünler Kurumsal Çözümler Referanslarımız Reklam Bize Ulaşın Basında Finnet Finnet Hakkında Site Haritası
Finnet Borsa Bilgi Servisi
BANNER-DONUSUMLU
ANAMENU-UST
Hisse seçiniz:
Endeks seçiniz:
ANAMENU-ALT
SOLMENU_ALT_01
SOLMENU_ALT_02
Data dağıtımı yapan firmaların yapması gereken zorunlu duyuru

"MKK'dan alınan " + 12-Ekim-2021 + " tarihinde ve saat " + 21:00 + " itibariyle yayınlanan menkul kıymet bazında hesap bakiyeleri"

MKK'dan alınan menkul kıymet bazında saklama bakiyelerine ait veriler tekrar yayınlanamaz.
MKK tarafından yayınlanan verilerin herhangi bir işleme tabi tutulmadan önceki hali "Takas Verileri Hakkında" isimli bölümde yer almaktadır. Takas işlemleri T+2 (işlem gününün ikinci iş günü) gerçekleştirildiğinden, MKK tarafından yayınlanan saklama bakiyelerine, henüz takası gerçekleşmemiş olan işlemler yansımamaktadır.

Veriler, alt alıcılık sözleşmesi kapsamında 10 (on) iş günü gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.

Burada mevcut bulunan bilgiler, MKK’nın önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, uygulamaya konulamaz, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz.

MKK’nın bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı hususlarına açık veya zımni şekilde kefil veya garantör olduğu yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. MKK tarafindan yayınlanan bilgilerin kullanıcıları, bu bilgilerin, kullanımı neticesinde doğrudan, dolaylı veya netice olarak bir kayıp veya zarar doğması halinde bu durumun MKK’ya hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık bir şekilde kabul ederler.

İnsan hataları, teknik nedenler veya diğer faktörler nedeniyle her tür hata veya bilgi eksikliğinin vuku bulabileceği gerçeğinden hareketle, MKK kendi yayınladığı veya bilgi sağladığı kaynaklardan temin edilen bilgilerdeki hata ve eksikliklerden sorumlu bulunmamaktadır.

Yayınlara ilişkin yatırımcı şikayetleri için irtibat;
MKK
Merkezi Kayıt Kuruluşu
Askerocağı Cad. Süzer Plaza No:1-15 Kat:2 34367 Elmadağ-Şişli İSTANBUL
Telefon : +90 212 334 57 00
Müşteri Hizmetleri Yetkilisi: 444 0 655
Faks: +90 212 334 57 57
E-mail bilgi@mkk.com.tr

NOT:1- Her kıymet için verilen toplam bilgileri, MMK nezdinde kayden izlenen hisse senedi toplamlarıdır.
NOT:2- Hisse senedi bazında ve üye detayında veriler saklanma bakiyelerinin toplamı ile MKK tarafından verilen toplam arasında oluşan fark diğer üyelerden, (kapalı aracı kurumlar için açılan hesaplar, icralı hesaplar ve takas işlemlerinden bağımsız olarak MKK tarafından kullanılmak üzere açılan hesaplar) kaynaklanmaktadır.

TABLO-ALT
SAYFA-ALT

FINNET Elektronik Yayıncılık Data İletişim San.Tic.Ltd.Şti. © 2001 Bütün hakları saklıdır.
Bu siteyi ziyaret etmekle Telif Hakları ve Çekinceler sayfasında yazılanları kabul etmiş sayılmaktasınız.
Sorularınız için : finnet@finnet.gen.tr

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
SAG_01
SAG_02
SAG_03
SAG_04
SAG_05
SAG_06
SAG_07
SAG_08
SAG_09
SAYFA-ENALT