TEPE-SAYFA
Ürünler Kurumsal Çözümler Referanslarımız Reklam Bize Ulaşın Basında Finnet Finnet Hakkında Site Haritası
Finnet Borsa Bilgi Servisi
BANNER-DONUSUMLU
ANAMENU-UST
Hisse seçiniz:
Endeks seçiniz:
ANAMENU-ALT
SOLMENU_ALT_01
SOLMENU_ALT_02
Üye Seçimi    
 Şirket Seçimi  
Kurum Bazında Hisse Değişimleri

Kurum Bazında Hisselerde Takas Saklama Oranı Değişimleri

Seçeceğiniz kurumun seçeceğiniz hisselerdeki takas saklama oranlarını, geçmişe dönük karşılaştırarak inceleyebileceğiniz bir rapor ekranı.

 

Oluşturulan raporda seçtiğiniz kurumun saklamasındaki senetlerin Lot olarak miktarlarını, toplam dolaşımdaki miktara oranını inceleyebilirsiniz.
Karşılaştırma imkanı sunmak için raporda son bir haftalık, aybaşındaki ve yılbaşındaki değerler de verilmiştir. Böylece kurumun hissedeki pozisyonunu son bir hafta içerisinde, aybaşına göre ve yılbaşına göre kuvvetlendirip kuvvetlendirmediğini analiz edebilirsiniz.

TABLO-ALT
SAYFA-ALT

FINNET Elektronik Yayıncılık Data İletişim San.Tic.Ltd.Şti. © 2001 Bütün hakları saklıdır.
Bu siteyi ziyaret etmekle Telif Hakları ve Çekinceler sayfasında yazılanları kabul etmiş sayılmaktasınız.
Sorularınız için : finnet@finnet.gen.tr

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
SAG_01
SAG_02
SAG_03
SAG_04
SAG_05
SAG_06
SAG_07
SAG_08
SAG_09
SAYFA-ENALT