Hakkımızda

Finnet Hakkında

Kaliteli Veri, Detaylı Analiz

25 Yıllık Tecrübe

Finnet 1994 yılından bu yana piyasalara yönelik araştırma ve analiz yazılımları geliştiriyor. Sermaye ve finans piyasalarında pek çok öncü “uygulamayı” geliştiren Finnet, genişleyen uzman kadrosuyla ileri teknolojiye dayanan yenilikçi ürünler yaratmayı hedefliyor.

Yenilikçi Ürünler

Finnet, Türkiye’nin en büyük kaliteli veri tabanını, gelişmiş fonksiyonlarla bir araya getiriyor. İleri yazılım teknolojisiyle sermaye ve finans piyasalarında esnek, özelleştirilebilir, hızlı ve güvenilir analiz araçlarını web ve mobil platformlarda profesyonellere, araştırmacılara, yatırımcılara sunuyor.

Sektörde Lider

Üretimini 2014 yılından bu yana Yıldız Teknopark bünyesinde sürdüren Finnet, ileri yazılım teknolojisini, gelişmiş fonksiyonları, kullanıcı dostu arayüzler ve özelleştirilebilir uygulamalarla birleştirerek kullanıyor. Finnet gelişmiş, hızlı ve kullanıcı dostu çözümleriyle sektördeki lider konumunu pekiştiriyor.

Kaliteli Veri

Finnet, uygulamalarında ve platformlarında her zaman referansı kanıtlanabilir, güncel, düzeltilmiş kaliteli veri kullanır.

Mobil Analiz Keyfi

Finnet, Analiz Expert, Finnet 2000 Plus ve Fonbul Plus gibi portalları ve uzman analiz araçlarıyla gerek finans alanındaki profesyonellere gerekse bireysel yatırımcılara istedikleri zaman ve istedikleri yerden ayrıntılı analiz yapabilme imkanı sağlıyor.

Yorulmadan Analiz

Finnet “yorulmadan analiz" anlayışıyla geliştirdiği uygulamaları, masaüstü ve mobil ortamlarda, online kanallardan sunuyor. Finnet uygulamaları ve portalları esnek yapısıyla farklı ekran çözünürlükleriyle masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan, akıllı telefonlara ve tabletlere kadar her ortamda zengin görselliği, kullanıcı dostu yapısı ve hızlı işleyişiyle kullanıcılara hizmet veriyor.

Kullanıcı Dostu Mimari

Finnet, 25 yıllık tecrübesiyle uygulamalarını ve portallarını her zaman kullanıcı dostu ergonomiye sahip yazılım mimarisiyle geliştirir. Nitelikli veriler kullanan karmaşık formüllere, hızlı ve basit biçimde erişilmesini sağlar.

Hizmete Anında Ulaşım

Finnet ürünleri kolay ve hızlı güncellenir. Farklı ekiplerin ortak arayüzlerde çalışmasına olanak sağlar, paylaşılabilir ve denetlenebilir iş akışlarını geliştirir. Pratik arama özellikleriyle ziyaretçilerin sonuçlar içerisinde kaybolmadan, tam olarak aradığı içeriğe hızlı erişebilmesini sağlar.

Yeni Teknoloji

Finnet ürünlerinin grafik teknolojisi yenilenerek; basit, esnek ve kullanışlı bir hale getirildi. Tüm mobil platformlarda ve modern tarayıcılarda çalışan bu uygulama ile Flash ya da Java eklentileri gerektirmeden analiz yapılabilir.

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.