Fon Rating Çözümleri

a. Finnet Fon Expert Rating Veri Modülleri

Finnet tarafından geliştirilen Fon Expert Rating Modülü ile yatırım ve emeklilik fonlarına ait güncel ve tarihsel rating değerlerine, Excel ortamında ulaşın. Rating değerleriyle kategori ya da sektör bazında özel raporlar oluşturun, ayrıntılı karşılaştırmalar ve analizler yapın. Hazır Excel fonksiyonlarıyla verileri ve ratingleri kolaylıkla enterge edin.
Finnet Fon Expert içerisinde iki farklı rating veri modülünü kullanabilirsiniz.

  • Saha Rating Veri Modülü (Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. Rating verileri)
  • Ludens Rating Veri Modülü (Ludens İleri Finansal Hizmetler ve Danışmanlık Ltd. Şti. rating verileri)

b. Fon Performansınızı Herkes Görsün

Fon yönetiyorsanız, performansınızı önce müşterileriniz görsün. Yönettiğiniz fonların ya da tüm fonların rating performanslarını, kurumsal web sitenizde tüm ziyaretçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Fonlarınızın güncel ve tarihsel rating değerlerini, sitenizde paylaşarak, fon piyasalarındaki yatırımcıların dikkatini çekin, portföyünüzü genişletin. Rating verilerinizi kurumsal sitenizde yayınlayabilmek için Finnet kurumsal satış ve pazarlama birimi ile irtibata geçebilirsiniz.

c. Performansınızı Reklamlara Taşıyın

Fonlarınızın rating değerlerini, dinamik olarak ulusal basın, radyo ve TV reklamlarında ya da müşterilerinize yönelik dokümanlarınızda, bültenlerinizde, e-posta çalışmalarınızda ve sosyal medya hesaplarınızda kullanın.

d. Fon Rating Raporları

Kurduğunuz ya da yönettiğiniz fonların kategorik ratinglerini ya da tüm piyasaya yönelik analizlerde Saha Rating tarafından hazırlanan raporları aylık, yıllık ya da üç yıllık periyotlarda dilediğiniz gibi kullanın.

e. Veri ve Medya Kuruluşları Rating Veri Servisi

Fon piyasalarında artan ilgiye “fon rating” verileriyle cevap verin. Veri yayın ekranları, piyasa takip terminalleri ve programları içinde, yatırım ve emeklilik fonları piyasasının güncel ratinglerini kullanıcılarla paylaşın. Yazılı ve görsel basında, finans piyasalarına yönelik yazılı ve görsel içeriklerde, fon rating verilerini kullanarak fark yaratın.

Fon Rating Çözümleri ile Tanışın

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.