Pazarlama ve İş Geliştirme Çözümleri

Hedefiniz ne? Yeni müşterilere ulaşmak? Müşterilerinizin memnuniyetini artırmak? Bilinçli yatırımcılarınızın sayısını artırmak? Bu hedeflere Finnet’in ezberleri bozan çözümleriyle ulaşın. Finansal içerikte kurumunuzu bir adım öne taşıyın.

 • Web Tabanlı Analizle Fark Yaratın
  Sadece Finnet’in sağlayabildiği bütün yatırım araçlarının ayrıntılı analizini ve göstergelerini web-mobil tabanlı geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinize sunun. Sadece kullanıcı yönetimiyle dilediğiniz müşteriye ya da müşteri gruplarına özelleştirilmiş olanaklar, çözümler, kampanyalar sunabilirsiniz.
 • Web Siteniz, Finnet’le bir adım öne geçsin.
  Finnet’in dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz ürün ve içeriklerini müşterilerinizle dilediğiniz gibi paylaşın. Hizmet sunumunda ve analizde fark yaratın.
 • Reklam
  Finansal içerik denilince bilinirliği yüksek Finnet finans portallarımıza reklam vererek doğrudan hedef kitlenize ulaşın. Pay piyasalarından dövize, vadeli işlemler ve opsiyon piyasasından fonlara Finnet’in uzman sitelerinde, finans profesyonellerine doğrudan ulaşın.
 • Sponsorluk
  Finans portallarımıza sponsor olarak, geniş bir içerikle tanıtımınızı yapın, finans profesyonellerinin ve yatırımcıların dünyasında bilinirliğinizi artırın.

Pazarlama ve İş Geliştirme Çözümleri ile Tanışın

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.