Ar-Ge Projelerimiz

Faaliyetlerini 2014’den bu yana YTÜ Teknopark bünyesinde sürdüren şirketimiz yaklaşık 35 yıllık çok parametreli finansal veriden ve 1000’in üzerinde fonksiyondan oluşan Türkiye’nin en büyük kaliteli veri tabanını, gelişmiş fonksiyonlarla bir araya getirerek ileri yazılım teknolojisiyle sermaye ve finans piyasalarında esnek, özelleştirilebilir, hızlı ve güvenilir analiz araçlarını profesyonellere, araştırmacılara, yatırımcılara sunmaktadır.

Finnet 2000 + Borsa Bilgi Portalı (Yıldız Teknokent)

Finnet 2000 Plus, Borsa İstanbul’da işlem gören pay senetlerinin nabzını tutan uzman bir bilgi portalıdır. Alım satım göstergelerinden, fiyat kazanç oranlarına, tarihi bilançolardan, sektörel analizlere kadar farklı değişkenleri dilerseniz cebinizdeki akıllı telefonla izleyebilir, yatırım kararlarını şekillendirirken pay piyasası verilerini, tahvil ve bono, döviz, varant ve vadeli işlemler gibi alternatif araçların canlı verileriyle karşılaştırabilirsiniz
Detaylı Bilgi

FTA Intellica Akıllı Teknik Analiz Uygulaması (Yıldız Teknokent)

Finnet Teknik Analist (FTA) 4.0, pay piyasasından dövize, tahvil ve bonodan vadeli işlemlere kadar tüm piyasalarda Türkiye’nin en geniş veri setini kullanarak, profesyonel araçlarla teknik analiz yapmanızı sağlayan gelişmiş bir yazılımdır.

Finnet Analiz Expert 1.0 Finansal Analiz Programı (Yıldız Teknokent)

Finnet Analiz Expert, Türkiye sermaye piyasası araçlarına ilişkin, detaylı veri setlerinin, “Excel Ortamında” kullanılabilmesini ve kolayca raporlamalar yapılabilmesine imkân sağlayan, finansal analiz programıdır.
Detaylı Bilgi

FonBul + Fon Analiz Portalı (Yıldız Teknokent)

Bütün emeklilik ve yatırım fonlarının güncel verilerine ulaşabileceğiniz, fon bazında analizler yapabileceğiniz, güncel fon haberlerini takip edebileceğiniz, teknik analiz yapabileceğiniz, ayrıca emeklilik ve yatırım sistemindeki fonlarınıza yön verebileceğiniz kullanıcı dostu arayüzüne sahip bir web programıdır.
Detaylı Bilgi

Finnet Finansal Araştırma Web Uygulamaları ve Hesaplama Web Servisi (Yıldız Teknokent)

Özellikle web tabanlı platformlar için hazır analiz, tablo ve grafikleri barındıran bir platformdur. Finansal Hesaplama Web Servisi Uygulaması farklı yatırım araçları için özel analizler içeren ve aynı zamanda farkı yatırım araçları ile bütünleşik hesaplama yeteneğine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Finnet Trade Simulator_FTS Yatırım Simülasyon Programı (Yıldız Teknokent)

Finnet Trading Simulator sermaye ve finans piyasalarında oluşturulan yatırım stratejilerini sanal ortamda gerçek fiyat verileriyle test etmesini sağlayan bir simülasyon ve analiz platformudur. Finnet Trading Simulator yatırımcıların risklerini minimize etmelerini, gerçek verilerle tecrübelerini artırmalarını, yatırım stratejilerini farklı koşullarda sınamalarını sağlar.
Detaylı Bilgi

Finnet Fon Risk Risk ve İçdenetim Platformu (Yıldız Teknokent)

Sermaye Piyasası Kurulunun yatırım ve emeklilik fonları rehberi ve tebliğine uygun olarak geliştirilmiş risk analizi ve iç denetim imkânı sağlayan Türkiye’nin ilk web tabanlı risk ve iç denetim platformudur.
Detaylı Bilgi

Finnet Fon Risk 2.0 Yatırım Karar Destek Yazılımı (Yıldız Teknokent)

Portföy yöneticileri, yatırım kuruluşları ve profesyonel yatırımcılar için tasarlanmış akıllı bir yatırım karar destek yazılımıdır. Yazılım bilimsel olarak kabul görmüş finansal analiz ve optimizasyon yöntemlerini bünyesinde barındırır. Yazılım aracılığı ile kullanıcıların risk tolerans seviyeleri belirlenerek sistem tarafından otomatik portföy önerileri yapılabilmektedir.
Detaylı Bilgi

Finnet Yeni Nesil Finansal Tablo Analiz Uygulaması (KOSGEB)

BİST’te işlem gören şirketlerin bütün bilanço ve gelir tabloları üzerinden; halka arz olmamış şirketlerin ise kendilerinin sağlayacağı finansal tablolar üzerinden; mevcut finansal performanslarının öğrenilebilmesi ve gelecekteki finansal performanslarının nasıl olacağı ile ilgili tahminler yapılabilmesini sağlayan bir finansal tablo analizi uygulamasıdır.

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.