Destek

Ürününüz için yardım mı gerekli?

SIKÇA SORULAN SORULAR

Henüz aktivasyon işlemini yapmamış ve kayıtlarımızda mevcut bir eposta adresiniz varsa, bu eposta adresi için önceden yapılmış bir aktivasyon işlemi olmadığı için, aktivasyon işlemi yapmadan bu e-posta adresini kullanıcı adı olarak kullanamazsınız.
Finnet 2000 Plus'a üye giriş ekranın en altında yer alan Şifrenizi mi Unuttunuz? linkine tıklayarak, şifrenizin e-posta hesabınıza gönderilmesini talep edebilirsiniz.
E-posta hesabınızla kayıt yapıp aktivasyon işlemlerini tamamladıktan sonra, eski kullanıcı adı ve şifreniz geçersiz olacaktır.
Girmiş olduğunuz e-posta hesabınızı kontrol edip aktivasyon işlemini gerçekleştiriniz. Aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra, F2000'e giriş için kayıt yaptığınız bu e-posta hesabını ve kayıt sırasında tanımladığınız şifrenizi kullanmanız gerekmektedir.
Aktivasyon linkiniz çalışmıyorsa, aktivasyon linkini kopyalayarak kullanmakta olduğunuz browserınızın (explorer, firefox vb..) adres çubuğuna yapıştırıp, klavyenizdeki enter tuşuna basınız.

Finnet yazılımları, portalları ve kurumsal hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye, sitemizin ana sayfasında,“ÜRÜNLERİMİZ”  ve “ÇÖZÜMLER” başlıkları altında ulaşabilirsiniz.

Sunmakta olduğumuz ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınız için pazarlama@finnet.gen.tr  e-posta adresimize mail gönderebilir veya 0212 556 74 78 nolu telefonumuzdan, pazarlama birimimize ulaşabilirsiniz.

Finnet ürünlerini satın alabilmeniz için, öncelikle Finnet Üye hesabı oluşturmalısınız. www.finnet.com.tr web sitemizde,  “Üye Girişi/Üye Ol” bölümünden, üyelik hesabınızı ücretsiz olarak kolayca oluşturabilirsiniz.

Finnet’e üye olduğunuzda, güncel kampanyaları ve indirimleri ilk olarak sizlerle paylaşacağız. Yeni bir ürün geliştirdiğimizde de yine ilk sizin haberiniz olacak.

İnternet üzerinden, ağırlıklı olarak, bireysel yatırımcıların sıklıkla tercih ettikleri ürünlerimizin satışı yapılmaktadır. Bazı ürünlerimiz ise yalnızca kurumlara yönelik tasarlanmıştır. Web sitemizde fiyatlaması yer almayan ürünler için, pazarlama@finnet.gen.tr e-posta adresimize mail gönderebilir veya 0212 556 74 78 nolu telefonumuzdan, pazarlama birimimize ulaşabilirsiniz.

Program kurulumları ve kullanınları ile ilgili tüm teknik sorularınızı destek@finnet.gen.tr  e-mail adresimize iletebilir veya Destek Birimi Yetkililerimize mesai saatleri içerisinde, 0212 556 74 78 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Aktivasyon mailinizi alamadıysanız önemsiz kutusuna bakmanız gerekmektedir. Gönderilen aktivasyon e-postası, gelen (inbox) yerine spam (önemsiz) kutusuna düşmüş olabilir. Aktivasyon mailiniz önemsiz (spam) e-posta kutusunda ise aktivasyon linkine tıklayarak veya altında yer alan linki browser adres çubuğuna kopyalayıp enter tuşuna basarak aktivasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Aktivasyon mailınız her iki klasörde de yoksa e-posta hesabınızı doğru girdiğinize emin olunuz.

Aktivasyon işleminizi tamamlayana kadar eski kullanıcı adı şifre bilgilerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

"www.finnet.com.tr" kurumsal web sitemizden "Üye Girişi / Üye Ol" tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle üye girişi yapınız. Açılan sayfada "Müşteri Panel / Çıkış" altında "Hesabım" seçeneğini tıklayınız. Program lisansı için sol tarafta yer alan "Aboneliklerim" menüsünden
"Program Lisanslama" yı tıklayınız. Öncelikle Uyarı ve notu okuyunuz, sonra "Program seçiniz" alanından kullanmakta olduğunuz ürünü seçerek lisansınızı alabilirsiniz.
 
Kurulum işlemi için "www.finnet.com.tr" kurumsal web sitemizden "Üye Girişi / Üye Ol" tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle üye girişi yapınız. Açılan sayfada "Müşteri Panel / Çıkış" altında "Hesabım" seçeneğini tıklayınız. Sol tarafta yer alan "Aboneliklerim" menüsünden "Program İndir" i seçiniz. Yüklemek istediğiniz programa ait "Dosyalar" linkini göreceksiniz. Burada kurulum için gerekli dosyalar yer almaktadır. Dosyalar içerisindeki Kurulum Klavuzunu açarak kurulum işlemini yaparken takip etmeniz gereken adımları görebilirisiniz.
 

DESTEK TALEP FORMU

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.