Hakkımızda

Biz Kimiz?

1994 yılında kurulan şirketimiz sermaye piyasalarına yönelik geliştirdiği ileri teknoloji analiz ve araştırma yazılımlarını, müşteri portföyünde barındırdığı kurumsal ve bireysel müşterilerine, profesyonellere ve araştırmacılara sağlamaktadır. Şirketimiz geliştirdiği ve alanında ilk olma özelliği taşıyan ürünleriyle Türkiye’de Fintech sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. Finnet geliştirdiği yazılımların yanı sıra yazılı ve görsel medyaya finansal içerik sunan Türkiye’de lider şirket konumunda bulunmaktadır. Şirketimiz 29 yıldır geliştirdiği ve sürekli güncel tuttuğu ürünleriyle Türkiye’nin en büyük finansal veri bankasını bünyesinde barındırmaktadır.

Neden Finnet Ürünleri?

Finnet uygulamaları, şirketimizin 29 yıllık tecrübesi ve teknolojik bilgi birikimiyle kullanıcı dostu ara yüzü, basit ve hızlı bir finansal deneyim sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Finnet ürünleriyle tüm yatırım araçlarının analizlerini kapsamlı bir şekilde yapabilir, mali analiz, şirket değerleme, varlık alokasyonları, algoritmik modellemeler gibi ileri düzey analiz araçlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm sermaye ve para piyasası verilerine, ayrıntılı, kolay ve hızlı yoldan ulaşma imkânına erişirsiniz.

Güncel veri

Finnet uygulamaları ile ulaşacağınız her bilgi ve analiz devamlı olarak yenilenirken, kullanıcılar güncel, doğru ve kaliteli veriye hızlı ve kolay yoldan ulaşarak emsallerinden oldukça farklı bir finansal deneyim yaşama fırsatını elde eder.

Zaman Ve Mekândan Bağımsız

Finnet, kaliteli finansal veri ve analize gerek masaüstü bilgisayarınızdan gerekse de akıllı telefon, tablet gibi araçlardan zahmetsizce, zaman-mekân farkı tanımaksızın ulaşmanızı sağlar.

Özelleştirilebilir analiz

Finnet uygulamalarıyla ileri yazılım teknolojilerini kullanarak sermaye ve finans piyasalarına ilişkin her türlü finansal veri ve analizi, ihtiyaç duyduğunuz biçimde özelleştirerek web ve mobil platformlarınızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de yaptığınız bu analiz ve tabloları bilgisayarınıza kaydedip saklayabilirsiniz.

Müşteri Portföyümüz

Finnet geliştirdiği ürünler ve güçlü teknoloji alt yapısı sayesinde yerel ve yabancı, kurumsal ve bireysel birçok yatırımcıyı müşteri portföyünde bulundurmaktadır. Aracı kurumlar, yatırım fonları, yatırım ortaklıkları, portföy yönetim şirketleri, emeklilik şirketleri, bankalar ve finansal veriye ihtiyaç duyan tüm kurumsal birim ve bireysel kişiler Finnet’in müşteri portföyünü oluşturmaktadır. Finnet, yurt dışında da başta IMF olmak üzere önemli kurumlarca tercih edilme başarısını yakalamıştır.

 

Ürün Portföyümüz

Finnet, bünyesinde kurumsal ve bireysel yatırımcılara yönelik birçok ürünü barındırmaktadır. Bireysel kullanıcılara yönelik olarak; Finnet2000, Fonbul+, Haber Expert gibi ürünler sunan Finnet, profesyoneller içinse Riskolog, Fonrisk, Finnets ve Analiz Expert Uygulamaları (Hisse Expert, Fon Expert, Tahvil-Bono Expert, VİOP Expert, Makro Expert, Emtia-Kur Expert, Varant Expert) gibi ürünleri sunmaktadır.

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.