Finansal Web İçerik Çözümleri

Finnet’in geniş veri tabanı ve gelişmiş fonksiyonlarla yarattığı finansal içerikleri, web sitenize kolayca entegre edin. Finnet’in her an güncellediği kaliteli ve nitelikli verilerle, arayüzleriniz, analizleriniz bir adım ileride olsun.

Dinamik

Finnet’in hazır, kullanışlı ve kolay entegre edilebilir finansal içerikleri portallarınıza dinamizm kazandırır. Finnet’in geniş bir skalaya yayılan çözümleriyle finansal içeriğiniz, her an güncel ve niteliklidir.

Esnek

Finnet’in geniş veri tabanı, karmaşık formüller ve yöntemlerle basitçe ve dilediğiniz gibi buluşur. Grafikler, tablolar ya da matematik modeller şaşırtıcı bir esneklikle web sitenize entegre olur. Siz sadece seçersiniz.

Mobil Dostu

Finnet’in zengin yazılım seçenekleriyle grafikler, analizler, tablolar ya da karmaşık finansal oranlar sadece masaüstü bilgisayarlara değil, mobil ortamlara, cep telefonlarına ya da tabletlere de etkili biçimde aktarılır.

Profesyonel

Finnet’in 25 yıllık veri işleme ve aktarma deneyimi, ileri teknolojili yazılımlarla birlikte yatırımcılara, finans profesyonellerine ya da araştırmacılara anlamlı, nitelikli ve analitik içerikler sunmanızı sağlar.

Finansal Web İçerik Çözümleri ile Neler Yapılabilir:

Hisse Senetleri

Web sitenizde ziyaretçileriniz, şirket hisselerinizin ya da dilediğiniz hisse senetlerinin durumunu bir bakışta görebilir. Sadece masaüstü tarayıcılarda değil, cep telefonları ya da tabletlerde de uyumlu içerikle web sitenizi daha popüler hale getirebilirsiniz.

Borsa’da Bugün

Borsaya hızlı ve kapsamlı bir bakışı kolayca web sitenize entegre edebilirsiniz. Hem de yorumlanabilir ve analitik bir içerikle. Finnet’in “Borsa’da Bugün” çözümüyle ana endekslerin kapanış değerleri, net artışları ve yüzde değişimleri, finansal haberlerin ağırlıkta olduğu son dakika ekonomi haberleri, artan hisseler, azalan hisseler, işlem miktarı ve işlem hacminin yer aldığı seans istatistikleri, sektörlerdeki durum sayfanızda kolayca yer alır.

Finansal Tablolar

Pay senetleri Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerin bilanço ve gelir tablolarına, dört farklı ayrıntı düzeyinde yer verebilir, güncel finansal tablolarla şirketlerin mali performansını sayfalarınıza ya da analizlerinize kolayca enterge edebilirsiniz.

Haberler

Kurumunuzun veya halka açık kurumların gazetelerde, dergilerde ve kamuoyu aydınlatma platformunda yayınlanan haberlerini web sitenizde ziyaretçilerinizin erişimine açabilir, takipçilerinizin doğru kaynaklardan çıkan haberlere erişimini sağlayabilirsiniz.

Fon Veri ve Analizleri

Türkiye’nin en eski fon piyasası bilgi portalı Fonbul’un (www.fonbul.com ) yaratıcısı olan Finnet, fon getirilerini, fon ölçüt getirilerini, fon varlık dağılımlarını, fon stratejinizi, fonlara ait risk değerlerini ve fon piyasası ile ilgili pek çok veriyi web sitenizi kolayca taşımanızı sağlar.

Şirket Profilleri

Şirketlerin içinde bulunduğu sektörler, endeksler, pazar bilgisi, ödenmiş sermayeleri, takas ve saklama oranları, risk grubu, iştiraklerine ve ortaklık yapısına ilişkin veriler kolayca kurumsal web sitenize hızlı, yenilenebilir ve güncellenebilir biçimde taşınabilir.

Anahtar Oranlar

Şirketlerin piyasadaki cari durumlarının gerçek göstergeleri olan finansal oranlara kullanıma hazır analitik bir bileşen ekleyebilir, geçmişe dönük açılış, kapanış, düşük, yüksek, hacim ve miktar verilerini halka arz tarihinden bugüne kadar bölünmelerle düzeltilmiş olarak yayınlayabilirsiniz.

Finansal Hesap Makineleri

Finnet’in basit hisse senedi getiri hesaplamalarından, vadeli işlem teorik fiyat hesaplamalarına kadar geniş bir skalada çalışan “web tabanlı hesap makinelerini” sitenize kolayca entegre edebilir, ziyaretçilerinize pratik çözümler sağlayabilirsiniz. Finnet’in hesap makinelerini Finansmatik (www.finansmatik.com/) sayfasında görebilirsiniz.

Sermaye, Temettü Hesap Makineleri

Hisseleri değerli yapan nedir? Elbette temettü ödemeleri ve sermaye artırımları. Finnet’in hisse performanslarını geçmişe yönelik olarak gösteren Sermaye, Temettü Hesap Makineleri sitenize kolayca uyum sağlar ve yatırımcılara doğrudan fikir verir.

Opsiyon & Varant Hesap Makinesi

Ziyaretçileriniz, vadeli işlemlerin küçük sırlarını sitenizden öğrensin. Finnet hesap makineleriyle opsiyon ve varantların her tür hesaplamasını web sitenize entegre edebilir, masaüstü ortamından tabletlere ve akıllı telefonlara kadar her yerde ziyaretçilerinize ulaştırabilirsiniz.

Tahvil Bono Veri ve Analizleri

Borçlanma araçları piyasasında oluşan tüm verileri ve borçlanma araçları ile ilgili hesaplamaları web platformunda sitenize entegre edebilir, finansal platformlarınıza dinamizm, derinlik ve kalite ekleyebilirsiniz.

Finansal Web İçerik Çözümleri Tanışın

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.