Support

Do you need help?

FAQ

Windows Update ile yapılan güncellemelerden dolayı müşterilerimiz veri güncellerken hata kod 997 şeklinde şeklinde bir hata almaktadır.
 
Finnet Veri Aktarım ve MS Downloader Pro aktarım programlarınında hata kodu 997 için bir güncelleme yapılmıştır. 
Güncelleme için Müşteri Paneline giriş yaparak aşağıdaki kullandığınız veri aktarım programını güncelleyebilirsiniz.
 
Finnet Veri Aktarım (8.0.2.1) valkur.exe
MS Downloader Pro (8.0.2.1) msvalkur.exe
 
Henüz aktivasyon işlemini yapmamış ve kayıtlarımızda mevcut bir eposta adresiniz varsa, bu eposta adresi için önceden yapılmış bir aktivasyon işlemi olmadığı için, aktivasyon işlemi yapmadan bu e-posta adresini kullanıcı adı olarak kullanamazsınız.
Finnet 2000 Plus'a üye giriş ekranın en altında yer alan Şifrenizi mi Unuttunuz? linkine tıklayarak, şifrenizin e-posta hesabınıza gönderilmesini talep edebilirsiniz.
E-posta hesabınızla kayıt yapıp aktivasyon işlemlerini tamamladıktan sonra, eski kullanıcı adı ve şifreniz geçersiz olacaktır.
Girmiş olduğunuz e-posta hesabınızı kontrol edip aktivasyon işlemini gerçekleştiriniz. Aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra, F2000'e giriş için kayıt yaptığınız bu e-posta hesabını ve kayıt sırasında tanımladığınız şifrenizi kullanmanız gerekmektedir.
Aktivasyon linkiniz çalışmıyorsa, aktivasyon linkini kopyalayarak kullanmakta olduğunuz browserınızın (explorer, firefox vb..) adres çubuğuna yapıştırıp, klavyenizdeki enter tuşuna basınız.

Finnet yazılımları, portalları ve kurumsal hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye, sitemizin ana sayfasında,“ÜRÜNLERİMİZ”  ve “ÇÖZÜMLER” başlıkları altında ulaşabilirsiniz.

Sunmakta olduğumuz ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınız için pazarlama@finnet.gen.tr  e-posta adresimize mail gönderebilir veya 0212 556 74 78 nolu telefonumuzdan, pazarlama birimimize ulaşabilirsiniz.

Finnet ürünlerini satın alabilmeniz için, öncelikle Finnet Üye hesabı oluşturmalısınız. www.finnet.gen.tr web sitemizde,  “Müşteri Girişi” bölümünden, üyelik hesabınızı ücretsiz olarak kolayca oluşturabilirsiniz.

Finnet’e üye olduğunuzda, Finnet 2000 Borsa Bilgi Servisi 1 aylık aboneliği hediye edilmektedir. Ayrıca güncel kampanyaları ve indirimleri de, ilk olarak sizlerle paylaşacağız. Yeni bir ürün geliştirdiğimizde de yine ilk sizin haberiniz olacak. Ayrıca  Finnet Yayıncılık’ın tüm borsa ve finans kitaplarında da %20 indirim hakkı kazanacaksınız.

İnternet üzerinden, ağırlıklı olarak, bireysel yatırımcıların sıklıkla tercih ettikleri ürünlerimizin satışı yapılmaktadır. Bazı ürünlerimiz ise yalnızca kurumlara yönelik tasarlanmıştır. Web sitemizde fiyatlaması yer almayan ürünler için, pazarlama@finnet.gen.tr e-posta adresimize mail gönderebilir veya 0212 556 74 78 nolu telefonumuzdan, pazarlama birimimize ulaşabilirsiniz.

SUPPORT